Opona zimowa Nexen Winguard Sport 2 225/45 R18 95V
Wideo 6Zdjęcia 9 |
Wybierz rozmiar opony
Nexen Winguard Sport 2 225/45 R18 95V 225/45 R18 95 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nexen Winguard Sport 2 225/45 R18 95V
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OPONY PNEUMATYCZNE NEXEN 225/45 R18 95V WINGUARD SPORT 2 WU7 XL 16904NX | 593 zł |
Nexen Winguard Sport 2 ( 225/45 R18 95V XL 4PR, RPB ) 15475NXK | 455 zł |
Nexen Winguard Sport 2 (225/45 R18 95V) 15475NXK | 444 zł |
Nexen Winguard Sport 2 ( 225/45 R18 95V XL 4PR, RPB ) | 470 zł |
Nexen Winguard Sport 2 ( 225/45 R18 95V XL 4PR, RPB ) 16904NX | 505 zł |
Nexen Winguard Sport 2 (225/45 R18 95V) 16904NX | 579 zł |
Nexen Winguard Sport 2 ( 225/45 R18 95V XL 4PR, RPB ) | 513 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Nexen Winguard Sport 2 225/45 R18 95V
Ceny na Nexen Winguard Sport 2 225/45 R18 95V |
---|---|---|---|---|
Nexen Winguard Sport 2 225/45 R18 95V | od 444 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →