Opona całoroczna Maxxis Premitra AllSeason AP3 225/45 R19 96V
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Maxxis Premitra AllSeason AP3 225/45 R19 96V 225/45 R19 96 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maxxis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maxxis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maxxis Premitra AllSeason AP3 225/45 R19 96V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OPONY PNEUMATYCZNE MAXXIS 225/45 R19 96V AP3 ALL SEASONS MS XL 47177843498 | 672 zł |
Maxxis Premitra All Season AP3 (225/45 R19 96V) 42361686 | 647 zł |
Maxxis Premitra All Season AP3 ( 225/45 R19 96V XL ) | 613 zł |
Maxxis Premitra All Season AP3 ( 225/45 R19 96V XL ) 42361686 | 605 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Maxxis Premitra AllSeason AP3 225/45 R19 96V
Ceny na Maxxis Premitra AllSeason AP3 225/45 R19 96V |
---|---|---|---|---|
Maxxis Premitra AllSeason AP3 225/45 R19 96V | od 605 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →