Всесезонна шина Maxxis Premitra AllSeason AP3 225/45 R19 96V
Відео 1Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Maxxis Premitra AllSeason AP3 225/45 R19 96V 225/45 R19 96 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxxis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxxis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxxis Premitra AllSeason AP3 225/45 R19 96V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
OPONY PNEUMATYCZNE MAXXIS 225/45 R19 96V AP3 ALL SEASONS MS XL 47177843498 | 672 zł |
Maxxis Premitra All Season AP3 (225/45 R19 96V) 42361686 | 647 zł |
Maxxis Premitra All Season AP3 ( 225/45 R19 96V XL ) | 611 zł |
Maxxis Premitra All Season AP3 ( 225/45 R19 96V XL ) 42361686 | 604 zł |
Відеоогляди
Модификації Maxxis Premitra AllSeason AP3 225/45 R19 96V
Ціни на Maxxis Premitra AllSeason AP3 225/45 R19 96V |
---|---|---|---|---|
Maxxis Premitra AllSeason AP3 225/45 R19 96V | від 604 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →