Opona całoroczna Maxxis AllSeason AP2 215/65 R15 100H
Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Maxxis AllSeason AP2 215/65 R15 100H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maxxis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maxxis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maxxis AllSeason AP2 215/65 R15 100H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maxxis All Season AP2 (215/65 R15 100H) 42208031 | 409 zł |
Maxxis All Season AP2 ( 215/65 R15 100H XL ) | 420 zł |
Maxxis All Season AP2 ( 215/65 R15 100H XL ) 42208030 | 506 zł |
Maxxis All Season AP2 (215/65 R15 100H) 42208030 | 497 zł |
Maxxis All Season AP2 ( 215/65 R15 100H XL ) 42208031 | 416 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →