Opona letnia Matador MPS 330 Maxilla 2 235/65 R16C 115R
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Matador MPS 330 Maxilla 2 235/65 R16C 115R |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Matador 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Matador.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Matador MPS 330 Maxilla 2 235/65 R16C 115R
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona Matador 235/65R16C MPS330 MAXILLA 2 115/113 R - opony dostawcze 4240 | 524 zł |
Matador MPS330 Maxilla 2 (235/65 R16 115/113R) 04240870000 | 554 zł |
Matador MPS330 Maxilla 2 ( 235/65 R16C 115/113R 8PR ) 04240870000 | 607 zł |
Matador MPS330 Maxilla 2 ( 235/65 R16C 115/113R 8PR ) | 615 zł |
Opony letnie 235/65R16 115/113R MPS330 Maxilla 2 Matador 2024 | 494 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →