Latarka Mactronic Sniper 3.3 (THH0063)
Wideo 3Zdjęcia 13 |
Mactronic Sniper 3.3 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Mactronic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Mactronic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Mactronic Sniper 3.3
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MACTRONIC Sniper 33 latarka Cree LED 1000 lumenów IP66 zasięg świecenia 20 | 418 zł |
Latarka Mactronic Sniper 3.3 | 418 zł |
Latarka diodowa z możliwością ładowania MACTRONIC Sniper 3,3 THH0063 | 424 zł |
Mactronic Latarka SNIPER 3.3, 1000 lm | 492 zł |
Latarka Mactronic Sniper 3.3 | 418 zł |
Mactronic SNIPER 3.3 THH0063 | 313 zł |
LATARKA RĘCZNA SNIPER 3.3 1000LM ŁADOWALNA | 431 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →