Mikser planetarny Lund 67805 czarny
Zdjęcia 6 |
Lund 67805 czarny 2020 rok |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lund 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lund.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lund 67805 czarny
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LUND MIKSER PLANETARNY 1400W ROBOT KUCHENNY 5,5L | 256 zł |
Robot planetarny Lund 67805 | 360 zł |
TOYA Lund mikser planetarny 800w 67805 | 312 zł |
MIKSER PLANETARNY 800W, 5,5L CIEMNY SZARY Lund 67805 | 250 zł |
MIKSER PLANETARNY 800W, 5,5L CIEMNY SZARY Lund 67805 - ZYSKAJ RABAT 30 ZŁ | 250 zł |
pokaż 3 oferty
Zaawansowane funkcje i możliwości robota kuchennego Lund 67805:
- Pokrywka ochronna z otworem do dodawania składników
PolecamyPorównaj w tabeli →