Uchwyt biurkowy LogiLink BP0108
Zdjęcia 4 |
LogiLink BP0108 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog LogiLink 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele LogiLink.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup LogiLink BP0108
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LogiLink BP0108 - uchwyt do monitora 17-32" stal zakrzywione ekrany czarny | 98 zł |
LogiLink Uchwyt na monitor 17-32 cale Stalowy AJLLIM000BP0108 | 105 zł |
LogiLink Uchwyt na monitor 17-32 cale Stalowy 62250 | 105 zł |
LogiLink Uchwyt biurkowy na monitor 17" - 32" (BP0108) | 98 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →