Szafka na wino Liebherr EWTgw 2383
Zdjęcia 6 |
Liebherr EWTgw 2383 biały czarny |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Liebherr 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Liebherr.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Liebherr EWTgw 2383
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Chłodziarka do wina Liebherr Chłodziarka do wina Liebherr EWTgw 2383 one s | 15 899 zł |
Chłodziarka do wina do zabudowy ze strefami temperatur Liebherr EWTgw 2383 | 15 899 zł |
Chłodziarka do wina LIEBHERR EWTgw 2383 (22)8777777- Autoryzowany sprzedaw | 15 898 zł |
Liebherr EWTgw 2383 wysyłka 24 h gratis & gwarancja najniższej ceny - zadz | 15 898 zł |
Modyfikacje Liebherr EWTgw 2383
Ceny na Liebherr EWTgw 2383 |
---|---|---|---|---|
Liebherr EWTgw 2383 | od 15 898 zł | 6 oferty | ||
Liebherr EWTgb 2383 | od 15 899 zł | 3 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →