Винна шафа Liebherr EWTgw 2383
Фото 6 |
Liebherr EWTgw 2383 білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liebherr 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liebherr.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Liebherr EWTgw 2383
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Chłodziarka do wina Liebherr Chłodziarka do wina Liebherr EWTgw 2383 one s | 15 899 zł |
Chłodziarka do wina do zabudowy ze strefami temperatur Liebherr EWTgw 2383 | 15 899 zł |
Chłodziarka do wina LIEBHERR EWTgw 2383 (22)8777777- Autoryzowany sprzedaw | 15 898 zł |
Liebherr EWTgw 2383 wysyłka 24 h gratis & gwarancja najniższej ceny - zadz | 15 898 zł |
Модификації Liebherr EWTgw 2383
Ціни на Liebherr EWTgw 2383 |
---|---|---|---|---|
Liebherr EWTgw 2383 | від 15 898 zł | 6 пропозицій | ||
Liebherr EWTgb 2383 | від 15 899 zł | 3 пропозиції |