Винна шафа Liebherr WPbli 5231 GrandCru
Фото 9 |
Liebherr WPbli 5231 GrandCru |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liebherr 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liebherr.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Liebherr WPbli 5231 GrandCru
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Chłodziarka do wina Liebherr WPbli 5231 GrandCru Selection czarny WPbli 52 | 8 999 zł |
Winiarka wolnostojąca LIEBHERR WPbli 5231 GrandCru Selection (1 strefa, 19 | 8 999 zł |
Winiarka LIEBHERR WPbli 5231 GrandCru Selection (22)8777777- Autoryzowany | 8 998 zł |
Winiarka LIEBHERR WPbli 5231 GrandCru Selection I tel. (22) 266 82 20 I Ra | 8 998 zł |
Winiarka LIEBHERR WPbli 5231 GrandCru Selection (22)8777777- Autoryzowany | 8 998 zł |
Chłodziarka do wina Liebherr WPbli 5231 GrandCru Selection | 8 998 zł |