Винна шафа Liebherr WKEgw 582
Фото 4 |
Liebherr WKEgw 582 білий чорний |
|
Низький рівень шуму. Низьке енергоспоживання класу A+. Вугільний фільтр. Функція відкривання дверцят TipOpen. Функція примусової вентиляції. Функція захисту від дітей (блокування кнопок). Великий цифровий дисплей. Індикатор закриття дверцят.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liebherr 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liebherr.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Liebherr WKEgw 582
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Chłodziarka do wina do zabudowy Liebherr WKEgw 582 GrandCru czarny WKEgw 5 | 9 099 zł |
Lodówka do wina Winiarka witryna LIEBHERR WKEgw 582-21 (22)8777777- Autory | 9 098 zł |
Winiarka LIEBHERR WKEgw 582 Grand Cru OD RĘKI + prezent oczyszczacz powiet | 9 098 zł |
Winiarka LIEBHERR WKEgw 582 GrandCru 996911751 (22)8777777- Autoryzowany s | 9 099 zł |
Lodówka do wina Winiarka witryna LIEBHERR WKEgw 582-21 (22)8777777- Autory | 9 098 zł |
Winiarka LIEBHERR WKEgw 582 GrandCru 996911751 (22)8777777- Autoryzowany s | 9 099 zł |
Winiarka Liebherr WKEgw 582 GrandCru | 9 098 zł |
Модификації Liebherr WKEgw 582
Ціни на Liebherr WKEgw 582 |
---|---|---|---|---|
Liebherr WKEgw 582 | від 9 098 zł | 7 пропозицій | ||
Liebherr WKEgb 582 | від 8 299 zł | 6 пропозицій |