Szafka na wino Liebherr WTes 5872
Zdjęcia 5 |
Liebherr WTes 5872 |
|
Przede wszystkim model może pochwalić się obecnością 3 stref z oddzielną regulacją temperatury, co pozwala na przechowywanie różnych rodzajów win. Istnieje specjalny system wentylacji z filtrem z węglem aktywnym, który eliminuje obce zapachy. Urządzenie sterowane jest za pomocą panelu z przełącznikami przyciskowymi i wyświetlaczem. Maksymalna pojemność to 178 butelek. Drzwi posiadają zamek.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Liebherr 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Liebherr.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Liebherr WTes 5872
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LIEBHERR Wtes 5872 Vinidor | 19 999 zł |
WINIARKA VINIDOR | WTes 5872, LIEBHERR | 14 874 zł |
Winiarka wolnostojąca LIEBHERR WTes 5872 Vinidor (3 Strefy, 178 butelek) 2 | 17 499 zł |
Winiarka LIEBHERR WTes 5872-22 (22)8777777- Autoryzowany sprzedawca LIEBHE | 17 497 zł |
Liebherr Chłodziarka do Win z 3 Strefami Temperatur WTes 5872 Vinidor Poj. | 17 499 zł |
Winiarka LIEBHERR WTes 5872-22 (22)8777777- Autoryzowany sprzedawca LIEBHE | 17 497 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →