Wentylator Lian Li ST120-3B (G99.12ST3B.00)
Zdjęcia 8 |
Lian Li ST120-3B
Rodzaj:wentylator
Przeznaczenie:w obudowę
Wentylator:⌀ 120 mm, grubość 25 mm
Obroty:do 1900 obr./min
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne ST120-3B
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lian Li 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lian Li.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lian Li ST120-3B
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lian-Li kompatybilny ST120 RGB PWM Lüfter 3 szt w zestawie kontroler - 120 | 169 zł |
Wentylator Lian Li ST120 ARGB wentylator PWM, 3-pack + kontroler - 120mm, | 170 zł |
Kompatybilny z Lian Li ST120 RGB PWM Lüfter, 3er Pack inkl. Kontroler - 12 | 190 zł |
Lian Li St120 120 Mm Fan 3 Units Czarny G99.12ST3B.00 | 160 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →