Вентилятор Lian Li ST120-3B (G99.12ST3B.00)
Фото 8 |
Lian Li ST120-3B
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 120 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 1900 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики ST120-3B
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lian Li 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lian Li.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lian Li ST120-3B
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lian-Li kompatybilny ST120 RGB PWM Lüfter 3 szt w zestawie kontroler - 120 | 169 zł |
Lian Li ST120 High Static Pressure (3-pack) - Wentylator obudowy - 120mm - | 210 zł |
Wentylator Lian Li ST120 ARGB wentylator PWM, 3-pack + kontroler - 120mm, | 170 zł |
Kompatybilny z Lian Li ST120 RGB PWM Lüfter, 3er Pack inkl. Kontroler - 12 | 190 zł |
Lian Li St120 120 Mm Fan 3 Units Czarny G99.12ST3B.00 | 160 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →