Głośnik przenośny LG XBOOM Go PN1
Wideo 1Zdjęcia 14 |
LG XBOOM Go PN1 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog LG 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele LG.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup LG XBOOM Go PN1
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LG XBOOM Go PN1 - Bezprzewodowy Głośnik Bluetooth 3W IPX5 730 Mah 5h Auton | 186 zł |
LG XBOOM Go PN1 | 299 zł |
Lg Xboom Go Pn1 Bluetooth Speaker Szary PN1.AEUSLLK | 120 zł |
Głośnik bezprzewodowy LG XBOOM Go PN1 | 108 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →