Głośnik przenośny Canyon CNE-CBTSP8
Zdjęcia 18 |
Canyon CNE-CBTSP8 |
|
Kompaktowy i lekki, wielofunkcyjny mobilny system głośników z łącznością Bluetooth i stylowym oświetleniem LED RGB. Wyposażona jest również w czytnik kart (microSD/SDHC), port USB do podłączenia pendrive'a oraz pętlę do transportu i mocowania. Jest pozycjonowany jako niedrogi produkt średniej kategorii cenowej, skierowany do szerokiego grona użytkowników, którzy preferują niedrogi markowy sprzęt z najlepszym połączeniem ceny i jakości.
Wyposażony w energooszczędny wzmacniacz cyfrowy, przetwornik 52 mm oraz pasywny rezonator poprawiający amplitudę dźwięków basowych. Moc wyjściowa zestawu głośnikowego Canyon CNE-CBTSP8 wynosi 10 W, dzięki czemu może brzmieć w pomieszczeniach o powierzchni 12-18 m² i małych otwartych przestrzeniach. Szerokość pasma emiterów jest wystarczająca do pewnego brzmienia większości współczesnych gatunków muzycznych, w tym popularnej i elektronicznej muzyki tanecznej. Do połączenia ze smartfonami, tabletami czy laptopami służy bezprzewodowy interfejs Bluetooth 5.0, działający w promieniu do 10 m. Wbudowany akumulator zapewnia do 3 godzin pracy i jest ładowany z ładowarki do smartfona przez złącze USB C Złącze TWS umożliwia synchronizację dwóch głośników w jedną parę stereo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Canyon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Canyon.
Kup Canyon CNE-CBTSP8
Wszystkie ceny 8 →CANYON Głośnik Bluetooth BSP-8 czarny CNE-CBTSP8B | 110 zł |
Głośnik Canyon BSP-8 czerwony (CNE-CBTSP8R) | 110 zł |
Canyon BSP-8 10W Czarny | 140 zł |
Głośnik Canyon BSP-8 czarny (CNE-CBTSP8B) | 110 zł |
Głośnik Canyon BSP-8 czerwony (CNE-CBTSP8R) | 111 zł |