Lenovo Thinkpad Compact Keyboard With Trackpoint (4X30H42150)
Zdjęcia 3 |
Lenovo Thinkpad Compact Keyboard With Trackpoint |
|
Zaawansowana autorska klawiatura firmy Lenovo z wbudowanym joystickiem Trackpoint, która może zastąpić mysz lub touchpad. Modyfikacja Compact USB wykorzystuje klasyczne połączenie przewodowe. Odłączany przewód łączy się z klawiaturą poprzez złącze micro-USB. Wersja Compact Bluetooth dodatkowo posiada łączność bezprzewodową. Kompaktowa klawiatura Lenovo Thinkpad z Trackpoint ma ergonomiczny układ, dzięki któremu pisanie jest tak wygodne i produktywne, jak to tylko możliwe.
Przyciski wyposażone są w stabilizację nożycową. W układzie zastosowano układ kluczy wyspowych. Klawiatura jest wyposażona w podpórkę pod nadgarstki. Dzięki składanym nóżkom można dostosować optymalne nachylenie zabudowy. Na górze umieszczono przyciski wielofunkcyjne. Manipulator Trackpoint składa się z joysticka poruszającego kursorem myszy oraz dwóch przycisków zastępujących LMB i RMB. Klawiatura ta może z łatwością zastąpić główną klawiaturę laptopa po umieszczeniu komputera na wentylowanej, pochyłej podstawie. Urządzenie wejściowe nadaje się również do podłączenia do dowolnego komputera stacjonarnego. Klawiatura dostępna jest między innymi w wersji Keyboard II z modyfikacją Trackpoint. Druga wersja dodatkowo zapewnia adapter USB 2,4 GHz.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Kup Lenovo Thinkpad Compact Keyboard With Trackpoint
Lenovo ThinkPad Compact USB w/TrackPoint Swiss F/G QWERTZ klawiatura F/G s | 480 zł |
Lenovo ThinkPad Compact USB Keyboard with TrackPoint - US English 0B47190 | 311 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! ThinkPad Compact USB Keyboard with TrackPoint - US Eng | 577 zł |
- TrackPoint - miniaturowy pad do wymiany myszy