Monitor Lenovo G27-30 27 " czarny
Zdjęcia 10 |
Lenovo G27-30 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms
Częstotliwość:165 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:350 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync Premium
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Lenovo G27-30 27 " czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo 66E7GAC2EU Monitor Czarny 27" | 1 123 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! LENOVO G27-30 27inch VA 16:9 1920x1080 350cd/m2 3000 | 1 057 zł |
Lenovo G27-30 - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczkomatem | 899 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →