Pamięć RAM Lenovo DDR4 DIMM 1x16Gb 46W0796
Lenovo 46W0796 2133 MHz CL15 ECC Registered 2400 MHz CL17 ECC Registered 2666 MHz CL19 ECC Registered 2933 MHz2933 MHz CL21 ECC Registered |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lenovo DDR4 DIMM 1x16Gb 46W0796
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo 46W0796 moduł pamięci 16 GB 1 x 16 GB DDR4 2133 Mhz 46W0796 | 292 zł |
Pamięć dedykowana Lenovo DDR4, 16 GB, 2133 MHz, CL15 (46W0796) | 830 zł |
Lenovo 46W0796 moduł pamięci 16 GB 1 x 16 GB DDR4 2133 Mhz 46W0796 | 292 zł |
Modyfikacje Lenovo DDR4 DIMM 1x16Gb
Ceny na Lenovo DDR4 DIMM 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Lenovo DDR4 DIMM 1x16Gb 46W0796 | od 292 zł | 4 oferty | ||
Lenovo DDR4 DIMM 1x16Gb 46W0829 | od 669 zł | 3 oferty | ||
Lenovo DDR4 DIMM 1x16Gb 7X77A01303 | od 454 zł | 3 oferty | ||
Lenovo DDR4 DIMM 1x16Gb 4X70Z78725 | od 690 zł | 4 oferty | ||
Lenovo DDR4 DIMM 1x16Gb 4ZC7A08708 | od 473 zł | 9 oferty |
Polecamy