Оперативна пам'ять Lenovo DDR4 DIMM 1x16Gb 4X70Z78725
Lenovo 4X70Z78725 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lenovo DDR4 DIMM 1x16Gb 4X70Z78725
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Moduł pamięci Lenovo 4X70Z78725 16 Go 1 x 16 Go DDR4 2933 MHz | 747 zł |
Pamięć Lenovo 16GB DDR4 2933MHz UDIMM (4X70Z78725) | 734 zł |
Lenovo 4X70Z78725 memory module 16 | 794 zł |
Модификації Lenovo DDR4 DIMM 1x16Gb
Ціни на Lenovo DDR4 DIMM 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Lenovo DDR4 DIMM 1x16Gb 46W0796 | від 292 zł | 4 пропозиції | ||
Lenovo DDR4 DIMM 1x16Gb 46W0829 | від 669 zł | 2 пропозиції | ||
Lenovo DDR4 DIMM 1x16Gb 7X77A01303 | від 454 zł | 2 пропозиції | ||
Lenovo DDR4 DIMM 1x16Gb 4X70Z78725 | від 734 zł | 3 пропозиції | ||
Lenovo DDR4 DIMM 1x16Gb 4ZC7A08708 | від 473 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →