Laptop Lenovo Legion Pro 5 16IRX8 [5 16IRX8 82WK00D4PB]
Wideo 5Zdjęcia 13 | od 6 899 do 8 600 zł Porównaj ceny 6 →2023 rokLegiongamingowy240 HzDDR5dedykowanaSSD M.2Wi-Fi 6Eszybkie ładowanieCyberpank 2077podświetleniedobry sRGB Wyświetlacz:16 ", 2560x1600 (16:10) Procesor:Core i7, 13700HX, 1.5 GHz Karta graficzna:RTX 4060 Pamięć RAM:16 GB Dysk:SSD M.2, 512 GB System operacyjny:Windows 11 Home Waga laptopa:2.6 kg |
Modyfikacje Lenovo Legion Pro 5 16IRX8 11
Dane techniczne
Lenovo Legion Pro 5 16IRX8 [5 16IRX8 82WK00D4PB] |
|
Układ Lenovo LA AI AI z algorytmem oprogramowania do uczenia maszynowego. Optymalizuje system, monitoruje liczbę klatek na sekundę w grze i dynamicznie dostraja system w celu uzyskania maksymalnej wydajności.
Matowa, błyszcząca czy antyrefleksyjna: jaką powłokę ekranu wybrać?Jakie są zalety różnych rodzajów powłok ekranów w laptopach i monitorach?
Jak znaleźć dokładnie taki laptop, jakiego potrzebujesz?Przewodnik po wyborze optymalnego laptopa do zadań użytkownika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Lenovo Legion Pro 5 16IRX8 [5 16IRX8 82WK00D4PB]
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Laptop LENOVO Legion Pro 5 16IRX8 16" IPS 240Hz i7-13700HX 16GB RAM 512GB | 8 600 zł |
Laptop Lenovo Legion Pro 5 Gen 8 16IRX8 82WK00D4PB i7-13700HX 16" WQXGA 24 | 6 899 zł |
Lenovo Legion Pro 5-16 i7-13700HX/16GB/512/Win11 RTX4060 240Hz - darmowy o | 6 899 zł |
Lenovo Legion Pro 5-16 i7-13700HX/32GB/512/Win11 RTX4060 240Hz - darmowy o | 7 299 zł |
Zamknij
Wideo recenzje
Polecamy