Laptop Lenovo Legion Pro 5 16ARX8 [5 16ARX8 82WM0068PB]
Zdjęcia 12 | od 5 999 do 8 050 zł Porównaj ceny 7 →2023 rokLegiongamingowy165 HzDDR5dedykowanaSSD M.2Wi-Fi 6szybkie ładowanieCyberpank 2077podświetleniedobry sRGB Wyświetlacz:16 ", 2560x1600 (16:10) Procesor:Ryzen 7, 7745HX, 3.6 GHz Karta graficzna:RTX 4060 Pamięć RAM:16 GB Dysk:SSD M.2, 512 GB System operacyjny:bez systemu operacyjnego Waga laptopa:2.5 kg |
Modyfikacje Lenovo Legion Pro 5 16ARX8 8
Dane techniczne
Lenovo Legion Pro 5 16ARX8 [5 16ARX8 82WM0068PB] |
|
Matowa, błyszcząca czy antyrefleksyjna: jaką powłokę ekranu wybrać?Jakie są zalety różnych rodzajów powłok ekranów w laptopach i monitorach?
Jak znaleźć dokładnie taki laptop, jakiego potrzebujesz?Przewodnik po wyborze optymalnego laptopa do zadań użytkownika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Lenovo Legion Pro 5 16ARX8 [5 16ARX8 82WM0068PB]
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo Legion Pro 5 16ARX8 Ryzen 7 7745HX 16" WQXGA IPS 300nits AG 165Hz 1 | 6 349 zł |
Laptop LENOVO Legion Pro 5 16ARX8 16" IPS 165Hz R7-7745HX 16GB RAM 512GB S | 8 050 zł |
Lenovo Legion Pro 5 16ARX8 Ryzen 7 7745HX 16" WQXGA IPS 300nits AG 165Hz 1 | 6 349 zł |
Lenovo Legion Pro 5 16ARX8 Ryzen 7 7745HX 16" WQXGA IPS 300nits AG 165Hz 1 | 6 660 zł |
Lenovo Legion Pro 5 16ARX8 Ryzen 7 7745HX 16" WQXGA IPS 300nits AG 165Hz 1 | 6 997 zł |
Lenovo Legion Pro5-16 Ryzen 7-7745HX/16GB/512 RTX4060 165Hz - darmowy odbi | 5 999 zł |
Lenovo Legion Pro5-16 Ryzen 7-7745HX/16GB/512/Win11X RTX4060 165Hz - darmo | 6 549 zł |
Zamknij
Polecamy