Laptop Lenovo LOQ 15APH8 [15APH8 82XT008MPB]
Zdjęcia 13 | od 4 799 do 5 749 zł Porównaj ceny 9 →2023 rokLOQ (gamingowe)gamingowy144 HzDDR5dedykowanaSSD M.2Wi-Fi 6szybkie ładowanieCyberpank 2077podświetleniebrak możliwości rozbudowy pamięci RAM Wyświetlacz:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Procesor:Ryzen 5, 7640HS, 4.3 GHz Karta graficzna:RTX 4060 Pamięć RAM:16 GB Dysk:SSD M.2, 1024 GB System operacyjny:bez systemu operacyjnego Waga laptopa:2.4 kg |
Modyfikacje Lenovo LOQ 15APH8 5
Dane techniczne
Lenovo LOQ 15APH8 [15APH8 82XT008MPB] 2023 rokLOQ (gamingowe)gamingowy144 HzDDR5dedykowanaSSD M.2Wi-Fi 6szybkie ładowanieCyberpank 2077podświetleniebrak możliwości rozbudowy pamięci RAM |
|
Laptop posiada chip Lenovo LA AI.
Matowa, błyszcząca czy antyrefleksyjna: jaką powłokę ekranu wybrać?Jakie są zalety różnych rodzajów powłok ekranów w laptopach i monitorach?
Jak znaleźć dokładnie taki laptop, jakiego potrzebujesz?Przewodnik po wyborze optymalnego laptopa do zadań użytkownika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Lenovo LOQ 15APH8 [15APH8 82XT008MPB]
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Laptop LENOVO LOQ 15APH8 15.6" IPS 144Hz R5-7640HS 16GB RAM 1TB SSD GeForc | 4 799 zł |
Lenovo LOQ 15APH8 15,6" 144Hz R5 7640HS 16GB RAM 1TB Dysk SSD RTX4060 | 4 799 zł |
Laptop LENOVO LOQ 15APH8 15.6" IPS 144Hz R5-7640HS 16GB RAM 1TB SSD GeForc | 4 799 zł |
Lenovo LOQ 15APH8 15,6" 144Hz R5 7640HS 16GB RAM 1TB Dysk SSD RTX4060 | 5 349 zł |
Lenovo LOQ-15 Ryzen 5-7640HS/32GB/1TB/Win11X RTX4060 144Hz - darmowy odbió | 5 749 zł |
Lenovo LOQ-15 Ryzen 5-7640HS/32GB/1TB RTX4060 144Hz - darmowy odbiór w 22 | 5 199 zł |
Lenovo LOQ-15 Ryzen 5-7640HS/16GB/1TB RTX4060 144Hz - darmowy odbiór w 22 | 4 799 zł |
Lenovo LOQ-15 Ryzen 5-7640HS/16GB/1TB/Win11X RTX4060 144Hz - darmowy odbió | 5 349 zł |
Zamknij
Polecamy