Ноутбук Lenovo LOQ 15APH8 [15APH8 82XT008MPB]
Фото 13 | від 4 799 до 5 749 zł Порівняти ціни 9 →2023 рікLOQ (ігрові)ігровий144 ГцDDR5дискретнаSSD M.2Wi-Fi 6швидка зарядкаCyberpank 2077підсвічуваннябез апгрейду ОЗП Дисплей:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Процесор:Ryzen 5, 7640HS, 4.3 ГГц Відеокарта:RTX 4060 ОЗП:16 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 1024 ГБ ОС:без ОС Вага ноутбука:2.4 кг |
Модифікації Lenovo LOQ 15APH8 5
Характеристики
Lenovo LOQ 15APH8 [15APH8 82XT008MPB] |
|
У ноутбуку встановлений чип Lenovo LA AI.
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Чип Lenovo LA AI - специализированный для гейминга и высокопроизводительных задач. Использует программное машинное обучение для оптимальной настройки системы и динамической настройки FPS в игре. Обеспечивает более высокую эффективность с 15% большим показателем TDP.
Де купити Lenovo LOQ 15APH8 [15APH8 82XT008MPB]
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Laptop LENOVO LOQ 15APH8 15.6" IPS 144Hz R5-7640HS 16GB RAM 1TB SSD GeForc | 4 799 zł |
Lenovo LOQ 15APH8 15,6" 144Hz R5 7640HS 16GB RAM 1TB Dysk SSD RTX4060 | 4 799 zł |
Laptop LENOVO LOQ 15APH8 15.6" IPS 144Hz R5-7640HS 16GB RAM 1TB SSD GeForc | 4 799 zł |
Lenovo LOQ 15APH8 15,6" 144Hz R5 7640HS 16GB RAM 1TB Dysk SSD RTX4060 | 5 349 zł |
Lenovo LOQ-15 Ryzen 5-7640HS/32GB/1TB/Win11X RTX4060 144Hz - darmowy odbió | 5 749 zł |
Lenovo LOQ-15 Ryzen 5-7640HS/32GB/1TB RTX4060 144Hz - darmowy odbiór w 22 | 5 199 zł |
Lenovo LOQ-15 Ryzen 5-7640HS/16GB/1TB RTX4060 144Hz - darmowy odbiór w 22 | 4 799 zł |
Lenovo LOQ-15 Ryzen 5-7640HS/16GB/1TB/Win11X RTX4060 144Hz - darmowy odbió | 5 349 zł |
Закрити
Рекомендуємо