Klocki Lego Vintage Fashion Store 42614
Wideo 1Zdjęcia 11 |
Lego Vintage Fashion Store 42614 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Vintage Fashion Store 42614
Wszystkie ceny 41 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LEGO Friends Sklep z używaną odzieżą Zabawkowy Sklep do Zbudowania z UbranLEGO Friends Sklep z używaną odzieżą — fajny zabawkowy sklep do zbudowania, trzy minilaleczki LEGO Friends, figurka kota oraz... więcejmnóstwo modnych akcesoriów dla dzieci
Fajne stylizacje — ten zestaw zabawek dla 6-latki do zbudowania zawiera wiele „używanych” ubrań dla minilaleczek, w tym czapki, spodnie, i wiele więcej!
Zestaw wspierający rozwój społeczno-emocj Amazon.plZłóż skargę | 129 zł |
Zestaw klocków Lego Friends Sklep z używaną odzieżą 409 części (42614)Zainspiruj młodych konstruktorów do dbania o planetę, wręczając im zestaw, który wspiera rozwój emocjonalno-spo Rozetka.plZłóż skargę | 137 zł |
LEGO Klocki LEGO Friends Sklep z używaną odzieżą (42614) WielokolorowyZainspiruj młodych konstruktorów do dbania o planetę, wręczając im zestaw, który wspiera rozwój emocjonalno-spo MediaMarkt.plZłóż skargę | 150 zł |
LEGO Friends 42614 Sklep z u?ywan? odzie??Olly uwielbia tworzy? nowe stylizacje ze starych ubra?. Czerpie przy tym rado?? z kreatywno?ci i dba o planet?. Dzi? pracuje... więcejw sklepie z u?ywan? odzie??, gdzie zawsze znajdzie co? ciekawego. Liann przegl?da ubrania i udaje si? do przymierzalni, aby je przymierzy?. W mi?dzyczasie Olly idzie do warsztatu, gdzie ofiarowana odzie? jest prana, zanim otrzyma nowe ?ycie. Dobra robota, Olly! Zawiera wiele ubra?, które mog? nosi? minilaleczki Zawiera trzy postacie LEGO® Friends i figurk? kota W zestawie jest przymierzalnia i warsztat z pralk? i maszyn? do szycia ?wietny prezent ?wi?teczny lub upominek na ka?d? okazj? dla dzieci w wieku od sze?ciu lat Odkryj inne zestawy konstrukcyjne dla dzieci z serii LEGO® Friends 6+, 409 elements, 262mm x 282mm x 59mm Proshop.plZłóż skargę | 152 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Friends 42614 Sklep Z Używaną Odzieżą DZI-ZKLO-LKlocki LEGO 42614 Friends Sklep z używaną odzieżą Zainspiruj młodych konstruktorów do dbania o planetę, wręczając im zestaw,... więcejktóry wspiera rozwój emocjonalno-spo Komputronik.plZłóż skargę | 170 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Lego Friends
od 23 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, zestawy fabularne, elementów 129 szt., bohaterów 2 szt.
od 110 zł
pojemność 16.6 l, plecak, szkolny, ortopedyczny, poliester, kieszenie: na butelkę
od 178 zł
wiek 6+, unisex, zestawy fabularne, elementów 592 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 63 zł
wiek 4+, dla dziewczynek, transport lądowy, elementów 100 szt., bohaterów 2 szt.
od 30 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, zestawy fabularne, elementów 59 szt., bohaterów 1 szt.
od 129 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, budynki, elementów 409 szt., bohaterów 3 szt.
od 185 zł
wiek 8+, unisex, budynki, elementów 1114 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 33 zł
wiek 5+, dla dziewczynek, zestawy fabularne, elementów 87 szt., bohaterów 2 szt.
od 90 zł
wiek 5+, dla dziewczynek, służba ratownicza, elementów 78 szt., bohaterów 1 szt.
od 1 249 zł
wiek 7+, dla dziewczynek, transport lotniczy, elementów 692 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 399 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, budynki, elementów 307 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 146 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, zestawy fabularne, elementów 163 szt., bohaterów 1 szt.
od 33 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, zestawy fabularne, elementów 85 szt., bohaterów 1 szt.
od 71 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, budynki, elementów 225 szt., bohaterów 1 szt.
od 36 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, zestawy fabularne, elementów 36 szt., bohaterów 1 szt.
od 171 zł
wiek 4+, dla dziewczynek, budynki, elementów 170 szt., bohaterów 3 szt.
od 93 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, zestawy fabularne, elementów 236 szt., bohaterów 4 szt.
od 123 zł
wiek 6+, unisex, zestawy fabularne, elementów 304 szt., bohaterów 2 szt.
od 23 zł
wiek 5+, dla dziewczynek, zestawy fabularne, elementów 93 szt., bohaterów 2 szt.
od 165 zł
wiek 8+, unisex, kosmos, elementów 757 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 114 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, budynki, elementów 432 szt., bohaterów 4 szt.
od 103 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, budynki, elementów 335 szt., bohaterów 2 szt.
od 142 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, budynki, elementów 410 szt., bohaterów 4 szt.
od 109 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, budynki, elementów 341 szt., bohaterów 3 szt.
od 126 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, budynki, elementów 358 szt., bohaterów 4 szt.
od 122 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, budynki, elementów 459 szt., bohaterów 5 szt.
od 225 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, budynki, elementów 370 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 78 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, zestawy elementów, elementów 405 szt., pudełko do przechowywania
od 160 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, rozrywka, elementów 468 szt., bohaterów 2 szt.
od 172 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, zestawy fabularne, elementów 415 szt., bohaterów 4 szt.
od 136 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, zestawy fabularne, elementów 380 szt., bohaterów 3 szt.