Bateria wodociągowa Laveo Plato BLY 010D
Laveo Plato BLY 010D Platobez słuchawki prysznicowej |
|
Mikser generuje hałas nie większy niż 20 decybeli.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Laveo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Laveo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Laveo Plato BLY 010D
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Laveo Bateria wannowa ścienna Laveo Plato chrom połysk BLY010D | 380 zł |
Bateria wannowa Laveo Plato ścienne chrom (KCH127594/ALL) | 358 zł |
Bateria Wannowo-Prysznicowa Ścienna Chrom Plato | 297 zł |
LAVEO BLY 010D PLATO Bateria wannowa ścienna bez zestawu natryskowego Jedn | 313 zł |
Laveo Plato Bateria wannowa natynkowa chrom BLY010D - odbiór osobisty: Świ | 336 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →