Bateria wodociągowa Invena Siros BW-90-001
Zdjęcia 4 |
Invena Siros BW-90-001 Sirosbez słuchawki prysznicowej |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Invena 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Invena.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Invena Siros BW-90-001
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Łazienka wanna montowany na ścianie mieszacz jednouchwytowa kran czarny ma | 324 zł |
Bateria Wannowa Ścienna Prysznicowa Czarna BW-90-004 | 198 zł |
Invena Bateria Wannowa Siros Chrom | 296 zł |
Bateria wannowa Chrom Siros Invena | 255 zł |
Bateria Wannowa Ścienna Chrom Invena Siros | 269 zł |
Invena Bateria Wannowa Siros Czarna | 894 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →