Patelnia Lamart Alue LT1178 24 cm
Lamart Alue LT1178 24 cm28 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lamart 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lamart.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lamart Alue LT1178 24 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LAMART Patelnia ALUE 24cm (LT1178) LT1178 | 90 zł |
Lamart Alue LT1178 Indukcja Mineralna 24cm | 60 zł |
Lamart Alue LT1178 Indukcja Mineralna 24cm | 60 zł |
Modyfikacje Lamart Alue LT1178
Ceny na Lamart Alue LT1178 |
---|---|---|---|---|
Lamart Alue LT1178 24 cm | od 60 zł | 3 oferty | ||
Lamart Alue LT1179 28 cm | od 82 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →