Patelnia głęboka Lamart Iron LT1070 25 cm czarny
Lamart Iron LT1070 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lamart 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lamart.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lamart Iron LT1070 25 cm czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LAMART Patelnia 25cm żeliwna z uchwytem Lamart Iron czarna | 88 zł |
Lamart LT1070 patelnia żeliwna Iron, 25 cm 123665 | 94 zł |
Patelnia do smażenia LAMART, LT1070, 26 cm | 88 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →