Opona zimowa Kumho WinterCraft WS71 225/55 R18 102H
Zdjęcia 7 |
Wybierz rozmiar opony
Kumho WinterCraft WS71 225/55 R18 102H 225/55 R18 102 H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kumho 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kumho.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kumho WinterCraft WS71 225/55 R18 102H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kumho WinterCraft WS71 SUV (225/55 R18 102H) 2230553 | 618 zł |
Kumho WinterCraft WS71 SUV ( 225/55 R18 102H XL ) 2230553 | 640 zł |
Kumho WinterCraft WS71 SUV ( 225/55 R18 102H XL ) | 647 zł |
Modyfikacje Kumho WinterCraft WS71 225/55 R18 102H
Ceny na Kumho WinterCraft WS71 225/55 R18 102H |
---|---|---|---|---|
Kumho WinterCraft WS71 225/55 R18 102H | od 618 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →