Opona zimowa Kumho WinterCraft WS71 215/60 R17 96H
Zdjęcia 7 |
Wybierz rozmiar opony
Kumho WinterCraft WS71 215/60 R17 96H 215/60 R17 96 H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kumho 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kumho.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kumho WinterCraft WS71 215/60 R17 96H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KUMHO WS71-215/60/R17 96H - E/E/72dB - opony zimowe SUV i 4 x 4 | 1 005 zł |
Kumho WinterCraft WS71 SUV (215/60 R17 96H) 2248843 | 555 zł |
Kumho WinterCraft WS71 SUV ( 215/60 R17 96H 4PR ) | 573 zł |
Kumho WinterCraft WS71 SUV ( 215/60 R17 96H 4PR ) 2248843 | 555 zł |
Opona 4x4 zimowa KUMHO WS71 215/60 R17 96H Darmowa dostawa w 24 h. Do 100 | 439 zł |
Modyfikacje Kumho WinterCraft WS71 215/60 R17 96H
Ceny na Kumho WinterCraft WS71 215/60 R17 96H |
---|---|---|---|---|
Kumho WinterCraft WS71 215/60 R17 96H | od 439 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →