Opona całoroczna Kumho Road Venture MT51 32/11,5 R15 113Q
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Kumho Road Venture MT51 32/11,5 R15 113Q |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kumho 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kumho.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kumho Road Venture MT51 32/11,5 R15 113Q
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kumho MT 51 32/115R15 113 Q opony letnie 2168593 | 1 025 zł |
Kumho Road Venture MT51 (32x11.50/ R15 113Q) 2168593 | 933 zł |
Kumho Road Venture MT51 ( 32x11.50 R15 113Q 6PR, POR ) | 966 zł |
Kumho Road Venture MT51 ( 32x11.50 R15 113Q 6PR, POR ) 2168593 | 937 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →