Opona całoroczna Kumho PorTran 4S CX11 215/70 R15C 109R
Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Kumho PorTran 4S CX11 215/70 R15C 109R |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kumho 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kumho.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kumho PorTran 4S CX11 215/70 R15C 109R
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kumho PorTran 4S CX11 (215/70 R15 109/107R) 2287163 | 455 zł |
Opona Kumho 215/70R15C PORTRAN 4S CX11 109R - opony dostawcze 2287163 | 504 zł |
Kumho PorTran 4S CX11 ( 215/70 R15C 109/107R 8PR ) 2287163 | 458 zł |
Kumho PorTran 4S CX11 ( 215/70 R15C 109/107R 8PR ) | 463 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →