Opona letnia Kumho Ecsta PS91 255/40 R20 101Y
Wideo 8Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Kumho Ecsta PS91 255/40 R20 101Y 255/40 R20 101 Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kumho 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kumho.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kumho Ecsta PS91 255/40 R20 101Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kumho Ecsta PS91 ( 255/40 ZR20 (101Y) XL ) 2167273 | 705 zł |
Kumho Ecsta PS91 (255/40 R20 101Y) 2167273 | 673 zł |
Kumho Ecsta PS91 ( 255/40 ZR20 (101Y) XL ) | 714 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Kumho Ecsta PS91 255/40 R20 101Y
Ceny na Kumho Ecsta PS91 255/40 R20 101Y |
---|---|---|---|---|
Kumho Ecsta PS91 255/40 R20 101Y | od 673 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →