Opona letnia Kumho Ecsta PS71 275/50 R20 113Y
Wideo 6Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Kumho Ecsta PS71 275/50 R20 113Y 275/50 R20 113 Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kumho 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kumho.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kumho Ecsta PS71 275/50 R20 113Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kumho Ecsta PS71 SUV (275/50 R20 113Y) 2310103 | 795 zł |
Kumho Ecsta PS71 SUV ( 275/50 ZR20 113Y XL ) | 775 zł |
Opona Kumho 275/50R20 Ecsta PS71 SUV 113Y - opony terenowe 2310103 | 719 zł |
Kumho Ecsta PS71 SUV ( 275/50 ZR20 113Y XL ) 2310103 | 765 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Kumho Ecsta PS71 275/50 R20 113Y
Ceny na Kumho Ecsta PS71 275/50 R20 113Y |
---|---|---|---|---|
Kumho Ecsta PS71 275/50 R20 113Y | od 719 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →