Opona letnia Kumho Ecsta HS52 215/45 R17 91W
Wideo 2Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Kumho Ecsta HS52 215/45 R17 91W 215/45 R17 91 W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kumho 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kumho.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kumho Ecsta HS52 215/45 R17 91W
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
215/45ZR17 KUMHO TL HS52 XL 91W E 8808956297442 | 445 zł |
Kumho Ecsta HS52 ( 215/45 ZR17 91W XL ) 2286883 | 414 zł |
Kumho Ecsta HS52 (215/45 R17 91W) 2286883 | 422 zł |
Kumho Ecsta HS52 ( 215/45 ZR17 91W XL ) | 370 zł |
Kumho Ecsta HS52 (215/45 R17 91W) 2337483 | 403 zł |
Kumho Ecsta HS52 ( 215/45 ZR17 91W XL ) 2337483 | 366 zł |
Kumho Ecsta HS52 ( 215/45 ZR17 91W XL ) | 419 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Kumho Ecsta HS52 215/45 R17 91W
Ceny na Kumho Ecsta HS52 215/45 R17 91W |
---|---|---|---|---|
Kumho Ecsta HS52 215/45 R17 91W | od 366 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →