Wanna Kolo Supero Duo 190x90 cm
Zdjęcia 3 |
Kolo Supero Duo 190x90 5364000 180x80 cm190x90 cm |
|
Stopki można dokupić osobno.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kolo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kolo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kolo Supero Duo 190x90 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wanna prostokątna Koło Supero 190x90 cm 5364000 | 1 199 zł |
Wanna prostokątna Supero 190 x 90 Koło | 1 219 zł |
Wanna prostokątna Koło Supero 190x90 cm 5364000 | 1 199 zł |
Modyfikacje Kolo Supero Duo
Ceny na Kolo Supero Duo |
---|---|---|---|---|
Kolo Supero Duo 180x80 cm | od 969 zł | 1 oferta | ||
Kolo Supero Duo 190x90 cm | od 1 199 zł | 3 oferty |
Polecamy