Aparat fotograficzny Kodak AZ422
Wideo 1Zdjęcia 9 |
Kodak AZ422
Matryca:1/2.3", 20 MPix
Ogniskowa:24 - 1008 mm
Przysłona obiektywu:f/3.0 - f/6.8
Rozdzielczość zdjęcia:4608x3456 px
Zakres ISO:80 - 3200
Wyświetlacz:3 ''
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne AZ422
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kodak 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kodak.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kodak AZ422
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KODAK Pixpro AZ422 - cyfrowy aparat hybrydowy 20 MP 42-krotny zoom optyczn | 969 zł |
Aparat KODAK AZ422 Czarny | 1 140 zł |
Aparat KODAK AZ422 Biały | 1 140 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →