Niszczarka do papieru Kobra 245 TS S4
Zdjęcia 5 |
Kobra 245 TS S4 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kobra 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kobra.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kobra 245 TS S4
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Niszczarka Kobra 245 S4 TS ES P-2 460 W | 4 013 zł |
Niszczarka Kobra 245 S4 TS ES | 3 610 zł |
Mocna Niszczarka Papieru Kobra 245 S4 Ts Es + Niespodzianka | 4 200 zł |
Niszczarka do Dokumentów Papier Kobra 245 S4 Ts Sf | 3 800 zł |
Niszczarka Kobra 260.1 C2 | 4 850 zł |
Modyfikacje Kobra 245 TS S4
Ceny na Kobra 245 TS S4 |
---|---|---|---|---|
Kobra 245 TS HS-6 | od 8 941 zł | 1 oferta | ||
Kobra 245 TS HS | od 6 119 zł | 3 oferty | ||
Kobra 245 TS C2 | od 4 490 zł | 2 oferty | ||
Kobra 245 TS S4 | od 3 610 zł | 7 oferty | ||
Kobra 245 TS C4 | od 4 490 zł | 4 oferty | ||
Kobra 245 TS S5 | od 3 610 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →