Niszczarka do papieru Kobra 245 TS S5
Zdjęcia 5 |
Kobra 245 TS S5 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kobra 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kobra.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kobra 245 TS S5
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Niszczarka do papieru Kobra 245 S5 TS ES | 3 610 zł |
Niszczarka Kobra 245 S5 TS ES - Tel. 516-896-859, Gratis, Rabat | 4 200 zł |
Niszczarka Kobra 245 S5 TS ES - kup najtaniej | 4 200 zł |
Niszczarka Kobra 245 S5 TS ES, praca 24h | 4 200 zł |
Niszczarka KOBRA 245 S5 TS ES | 4 200 zł |
Modyfikacje Kobra 245 TS S5
Ceny na Kobra 245 TS S5 |
---|---|---|---|---|
Kobra 245 TS HS-6 | od 7 600 zł | 4 oferty | ||
Kobra 245 TS HS | od 6 119 zł | 7 oferty | ||
Kobra 245 TS C2 | od 4 490 zł | 6 oferty | ||
Kobra 245 TS S4 | od 3 610 zł | 18 oferty | ||
Kobra 245 TS C4 | od 4 490 zł | 11 oferty | ||
Kobra 245 TS S5 | od 3 610 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →