Знищувач паперу Kobra 240 SS4 Turbo
Фото 4 |
Kobra 240 SS4 Turbo |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kobra 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kobra.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kobra 240 SS4 Turbo
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Niszczarka Kobra 240 SS4 TURBO ES P-2 460 W | 3 489 zł |
Niszczarka Do Dokumentów Kobra 240 Ss4 Es + Niespodzianka | 3 465 zł |
Niszczarka Kobra 240 SS4 TURBO ES | 3 650 zł |
Niszczarka Kobra 240 SS4 TURBO ES - kup najtaniej | 3 645 zł |
Niszczarka Kobra 240 SS4 ES Turbo, praca 24h | 3 650 zł |
Niszczarka KOBRA 240 SS4 TURBO ES paski 3,8mm P-2 | 3 650 zł |
Модификації Kobra 240 SS4 Turbo
Ціни на Kobra 240 SS4 Turbo |
---|---|---|---|---|
Kobra 240 HS | від 4 590 zł | 2 пропозиції | ||
Kobra 240 SS2 | від 2 945 zł | 6 пропозицій | ||
Kobra 240 C2 Turbo | від 3 698 zł | 7 пропозицій | ||
Kobra 240 C4 Turbo | від 3 562 zł | 8 пропозицій | ||
Kobra 240 SS4 Turbo | від 3 465 zł | 6 пропозицій | ||
Kobra 240 SS5 Turbo | від 3 145 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →