Niszczarka do papieru Kobra 240 SS4 Turbo
Zdjęcia 4 |
Kobra 240 SS4 Turbo |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kobra 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kobra.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kobra 240 SS4 Turbo
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Niszczarka Kobra 240 SS4 TURBO ES P-2 460 W | 3 489 zł |
Niszczarka Do Dokumentów Kobra 240 Ss4 Es + Niespodzianka | 3 465 zł |
Niszczarka Kobra 240 SS4 TURBO ES | 3 650 zł |
Niszczarka Kobra 240 SS4 TURBO ES - kup najtaniej | 3 645 zł |
Niszczarka Kobra 240 SS4 ES Turbo, praca 24h | 3 650 zł |
Niszczarka KOBRA 240 SS4 TURBO ES paski 3,8mm P-2 | 3 650 zł |
Modyfikacje Kobra 240 SS4 Turbo
Ceny na Kobra 240 SS4 Turbo |
---|---|---|---|---|
Kobra 240 HS | od 4 590 zł | 2 oferty | ||
Kobra 240 SS2 | od 2 945 zł | 6 oferty | ||
Kobra 240 C2 Turbo | od 3 698 zł | 7 oferty | ||
Kobra 240 C4 Turbo | od 3 562 zł | 8 oferty | ||
Kobra 240 SS4 Turbo | od 3 465 zł | 6 oferty | ||
Kobra 240 SS5 Turbo | od 3 145 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →