Niszczarka do papieru Kobra 240.1 S5
Kobra 240.1 S5 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kobra 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kobra.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kobra 240.1 S5
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Niszczarka Kobra 240.1 S5 ES - Tel. 516-896-859, Gratis, Rabat | 4 050 zł |
Niszczarka KOBRA 240.1 S5 ES /120912/ | 3 627 zł |
Niszczarka Kobra 240.1 S5 ES - kup najtaniej | 3 485 zł |
Niszczarka Kobra 240.1 S5 ES, praca 24h | 3 545 zł |
Niszczarka KOBRA 240.1 S5 ES paski 5,8mm | 4 050 zł |
Modyfikacje Kobra 240.1 S5
Ceny na Kobra 240.1 S5 |
---|---|---|---|---|
Kobra 240.1 HS-6 | od 6 900 zł | 6 oferty | ||
Kobra 240.1 HS | od 4 892 zł | 6 oferty | ||
Kobra 240.1 S2 | od 3 182 zł | 7 oferty | ||
Kobra 240.1 C2 | od 3 940 zł | 9 oferty | ||
Kobra 240.1 C4 | od 3 905 zł | 7 oferty | ||
Kobra 240.1 S4 | od 3 315 zł | 7 oferty | ||
Kobra 240.1 S5 | od 3 485 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →