Знищувач паперу Kobra 240.1 S5
Kobra 240.1 S5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kobra 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kobra.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kobra 240.1 S5
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Niszczarka Kobra 240.1 S5 ES - Tel. 516-896-859, Gratis, Rabat | 4 050 zł |
Niszczarka KOBRA 240.1 S5 ES /120912/ | 3 627 zł |
Niszczarka Kobra 240.1 S5 ES - kup najtaniej | 3 485 zł |
Niszczarka Kobra 240.1 S5 ES, praca 24h | 3 545 zł |
Niszczarka KOBRA 240.1 S5 ES paski 5,8mm | 4 050 zł |
Модификації Kobra 240.1 S5
Ціни на Kobra 240.1 S5 |
---|---|---|---|---|
Kobra 240.1 HS-6 | від 6 900 zł | 6 пропозицій | ||
Kobra 240.1 HS | від 4 892 zł | 6 пропозицій | ||
Kobra 240.1 S2 | від 3 182 zł | 7 пропозицій | ||
Kobra 240.1 C2 | від 3 940 zł | 9 пропозицій | ||
Kobra 240.1 C4 | від 3 905 zł | 7 пропозицій | ||
Kobra 240.1 S4 | від 3 315 zł | 7 пропозицій | ||
Kobra 240.1 S5 | від 3 485 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →