Niszczarka do papieru Kobra +1 SS6
Kobra +1 SS6 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kobra 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kobra.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kobra +1 SS6
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kobra Niszczarka Kobra +1 SS6 ES | 1 750 zł |
Niszczarka Kobra +1 SS6 ES P-2 250 W | 1 597 zł |
Niszczarka dokumentów Kobra +1 SS6 E + kod rabat RN5 | 1 620 zł |
Niszczarka KOBRA +1SS6 ES, 38.5 l, DIN 2 | 1 617 zł |
Niszczarka Kobra +1 SS6 ES | 1 598 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Kobra +1 SS6
Ceny na Kobra +1 SS6 |
---|---|---|---|---|
Kobra +1 CC4 | od 1 554 zł | 16 oferty | ||
Kobra +1 SS4 | od 1 509 zł | 12 oferty | ||
Kobra +1 SS6 | od 1 530 zł | 10 oferty | ||
Kobra +1 SS7 | od 1 570 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →