Bateria wodociągowa Kludi Ambienta 534470575
Zdjęcia 3 |
Kludi Ambienta 534470575 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kludi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kludi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kludi Ambienta 534470575
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kludi armatura trójotworowa Amba montaż stojący zamknięta dźwignia chromow | 4 126 zł |
Kludi Bateria wannowa Kludi Ambienta 3-otworowa chrom 534470575 | 6 930 zł |
KLUDI 534470575 AMBIENTA Jednouchwytowa bateria wannowo-natryskowa | 3 746 zł |
Kludi Ambienta Bateria nawannowa 3 otworowa chrom 534470575 - odbiór osobi | 3 213 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →