System audio Klipsch The One
Zdjęcia 24 |
Kup Klipsch The One
Klipsch The One Ii Walnut Bluetooth 40 Watt Klipsch The One II | 1 367 zł |
Klipsch The One II Kolor: Orzech | 1 389 zł |
Klipsch The One II Orzech - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot | 1 389 zł |
Klipsch The One Plus szary theonepluswalnut | 1 245 zł |
Specjalny
Pod nazwą The One chłopaki z firmy Klipsch zdają się sugerować, że to ten sam system audio, który zasługuje na przewiezienie w bagażniku Jaguara i umieszczenie w najbardziej eksponowanym miejscu w wiejskiej posiadłości. Gdzie taka pewność? Spójrz na tę drewnianą teksturę, miedziane krawędzie i żelazne przyciski i przełączniki, które chcesz przekręcać i klikać tylko dla zabawy.
Dźwięk bez kompromisów
Sztuczki projektowe często wiążą się z kompromisami pod względem dźwięku lub funkcjonalności. Ale The One ma w tym kompletny porządek: to pełnoprawny system stereo z odpowiednią separacją kanałów, mocnym dźwiękiem i kompetentnym nagłośnieniem przestrzeni. Za bas odpowiada 11 cm subwoofer, któremu towarzyszy para głośników szerokopasmowych o średnicy 5,7 cm.
Z naciskiem na środek
Charakter brzmienia ma wyraźną średnicę, która dość łatwo ujawnia nowe szczegóły w dobrze znanych kompozycjach. Ale rezerwa mocy 30 w może nie wystarczyć, jeśli lubisz bardzo głośno słuchać muzyki. W tym przypadku radzimy zwrócić uwagę na starszego brata - Klipsch The Three, który jest dokładnie 2 razy mocniejszy i może pracować jako zewnętrzna karta dźwiękowa do komputera PC.
Akumulator na 8 godzin pracy
Funkcjonalnie The One może pochwalić się obsługą Bluetooth w wersji 4.0, która pozbyła się niektórych starych problemów, takich jak piekielna kompresja sygnału audio. Alternatywą dla Bluetooth jest stare, dobre wyjście 3.5. W ramach bonusu kupujący dostaje wbudowany akumulator, który nie jest tak często spotykany w akustyce tej klasy. Akumulator wystarcza na 8 godzin pracy.