Kolumny głośnikowe Klipsch R-620F
Wideo 12Zdjęcia 8 |
Klipsch R-620F |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Klipsch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Klipsch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Klipsch R-620F
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kolumna głośnikowa KLIPSCH R-620F Czarny (1 szt.) | 1 699 zł |
Kolumna głośnikowa KLIPSCH R-620F Czarny (1 szt.) R-620-F | 1 699 zł |
KLIPSCH R-620 F Kolumna podłogowa | 3 398 zł |
Klipsch Reference Base R-620F - Kolumny podłogowe | 1 699 zł |
Klipsch R-620 F Floor Speaker 1 Unit Czarny KL1066229 | 2 006 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →