Opona całoroczna Kleber Transpro 4S 215/65 R16C 109T
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Kleber Transpro 4S 215/65 R16C 109T 215/65 R16 109 R 215/65 R16 109 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kleber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kleber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kleber Transpro 4S 215/65 R16C 109T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona wielosezonowa KLEBER TRANSPRO 4S 215/65R16 109/107T | 536 zł |
Kleber Transpro 4S ( 215/65 R16C 109/107T ) 305518 | 630 zł |
Opona Kleber 215/65R16C TRANSPRO 4S 109/107 T - opony dostawcze 305518 | 549 zł |
Kleber Transpro 4S (215/65 R16 109/107T) 305518 | 624 zł |
Kleber Transpro 4S ( 215/65 R16C 109/107T ) | 634 zł |
Modyfikacje Kleber Transpro 4S 215/65 R16C 109T
Ceny na Kleber Transpro 4S 215/65 R16C 109T |
---|---|---|---|---|
Kleber Transpro 4S 215/65 R16C 109R | od 577 zł | 3 oferty | ||
Kleber Transpro 4S 215/65 R16C 109T | od 536 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →